Wirtualne spacery - realizacje

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma różnymi klientami, od małych firm po duże krajowe instytucje.
To, co ich łączy, to uznanie potencjału i znaczenia profesjonalnie wykonanej wirtualnej wycieczki 360°
jako środka skutecznej promocji i przyciągnięcia potencjalnych klientów w świecie realnym.

Nasze wybrane realizacje

Wybierz rodzaj wirtualnego spaceru i pozwól go nam dla Ciebie zrealizować

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Wirtualny spacer 3D Realsee
Realsee 3d

Kopalnia Soli "Wieliczka" - komora Warszawa

Wirtualny spacer 3D Realsee
Realsee 3d

Pałac Józefa Brandta w Orońsku

Wirtualny spacer 3D Realsee
Realsee 3D

Kopalnia Soli "Wieliczka" - komora Jana Haluszki I

Wirtualny spacer 3D Realsee
Realsee 3d

BUSINESS_LINK Nowoczesna przestrzeń biurowa

Wirtualny spacer 3D po przestrzeni biurowej o powierzchni 4000 m2.
Matterport

Romański kościół w Świerzawie

Wirtualny spacer VR po romańskim kościele św. Jana Chrzciciela i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świerzawie. Wirtualny Spacer VR pozwala na obejrzenie wirtualnie zrekonstruowanych malowideł naściennych oraz ołtarza, który obecnie znajduje się w kościele św. Marcina w Poznaniu.
3DVista

Międzynarodowe Targi Agro Show 2022

Największy wirtualny spacer w Polsce! Ponad 700 panoram sferycznych, 400 panoram wideo 360 stopni, 80 panoram z lotu ptaka! Wirtualne targi Agro Show można zwiedzać na trzy sposoby: spacer 360, spacer wideo 360 oraz spacer z lotu ptaka. Wszystko to na powierzchni 120 hektarów!
3DVista

Winnice dolnośląskie

Wirtualny spacer po piętnastu winnicach zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. TO WARTO ZOBACZYĆ!
3DVista

Fabryka urządzeń elektronicznych

Wirtualny spacer 3D po fabryce InterPhone Service - grupa POLSAT. Powierzchnia skanowanej przestrzeni to 6000 m2.
Matterport

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Wirtualny spacer "Warsaw Your Place to Invest"
3DVISTA

Ścieżka edukacyjna

Wirtualny spacer jako ścieżka edukacyjna "Zwierzęta w mieście"
3DVista

Gabinet dentystyczny

Wirtualny spacer po klinice stomatologicznej
3DVISTA

Wideo 360 z drona

Interaktywne wideo 360 z drona
wideo 360

Hotel Niemcza Wino & SPA

Wirtualny spacer po hotelu, SPA oraz winiarni.
3DVISTA

Winiarnia SILESIAN

Wirtualny spacer po zabytkowej winiarni SILESIAN
3DVista

Wystawa Dwojga

Barbara i Marek Moderau tworzą w tych samych materiałach, ale ich rzeźby i grafiki czy fotografie pochodzą z dwóch różnych światów, które teraz mogą współgrać ze sobą w WIRTUALNEJ PRZESTRZENI.
MATTERPORT

Toptun

Dedykowany wirtualny spacer 3DVista po salonie tuningu TOPTUN. Spacer zawiera interaktywne wideo, znaczniki produktów oraz dodatkowe panoramy 360 stopni wnętrz namiotów. Wysoka rozdzielczość panoram 25000x12500 pikseli pozwala na wyjątkową prezentację detali produktów.
3DVista

Lasy Państwowe

Spacer obejmuje panoramy z lotu ptaka oraz trasę wewnątrz jak i na zewnątrz Centrum Promocji Lasów Państwowych. Wirtualny spacer w ramach Wystawy Historycznej oraz Przyrodniczej zawiera ponad 200 interaktywnych punktów: opisy z lektorem, zdjęcia, wideo 360 stopni, tła dźwiękowe.
3DVista

Keramos

Interaktywny wirtualny spacer 3DVista po wystawie ceramiki artystycznej. Panoramy sferyczne zostały wykonane w rozdzielczości 500 mega pikseli. Fotografia produktowa 360 stopni pozwoliła na wyjątkową prezentację wybranych prac.
3DVista

Maszyny rolnicze KUHN

Wirtualny spacer - prezentacja maszyn i urządzeń rolniczych firmy KUHN. Spacer zawiera zaproszenie intro - wideo 360 stopni
3DVISTA

New Holland

Wirtualny spacer - prezentacja maszyn i urządzeń rolniczych firmy New Holland. Spacer zawiera zaproszenie intro - wideo 360 stopni
3DVista

KEBE

Wirtualny Showroom prezentujący najnowszą ofertę mebli duńskiej firmy KEBE. Wirtualna ekspozycja pozwala na interaktywne, zdalne przeglądanie oferty.
3DVista

Salon meblowy

Wirtualny spacer 3DVista po salonie meblowym o powierzchni wystawienniczej 5000 m². Interaktywne hotspoty pozwalają na przeglądanie szczegółów oferty.
3DVista

Canadian School

Wirtualny spacer po Przedszkolu oraz Kanadyjskiej Szkole Podstawowej w Warszawie. Rozwiązanie szczególnie przydatne w dobie pandemii.
3DVista

Restauracja

Spacer 3D Matterport po Restauracji Amerykańskiej Well Done pozwala na wyjątkową prezentację wnętrz oraz na interaktywną integrację z systemem rezerwacji stolików.
Matterport

Muzeum

Wirtualny spacer 3D Matterport prezentujący wnętrza Muzeum Agatu Rudnie wraz z niektórymi eksponatami zaprezentowanymi z wykorzystaniem fotografii produktowej 360 stopni.
Matterport

Biuro

Wirtualny spacer Matterport po przestrzeni biurowej firmy nazwa.pl o powierzchni ponad 400 m².
Matterport

Sady

Wirtualny spacer po Sadach Dudek to przykład jak w atrakcyjny sposób można połączyć panoramy z lotu ptaka z wirtualnym spacerem po obiekcie. Wirtualny spacer został równocześnie opublikowany na Google Street View.
Pano2VR

Fabryka

Modernizacja wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer po halach montażowych producenta elektroniki InterPhone Service Grupa Cyfrowy Polsat. Modernizacja obejmowała m.in. retusz ponad 120 panoram, nowy system nawigacji 3D oraz publikację na Google Street View.
Pano2VR

Kraków z lotu ptaka

Zrealizowana przez nas dla Urzędu Miasta Krakowa podniebna wycieczka zawiera 12 połączonych gigapanoram zlokalizowanych nad najatrakcyjniejszymi obiektami w Krakowie.
3DVista

Centrum Konferencyjne

Wirtualny spacer 3D po Centrum Promocji Lasów Państwowych.
Metareal 3D

Co o nas mówią nasi klienci

"Prace zostały wykonane solidnie, a przedmiot umowy jest w pełni funkcjonalny. Rekomendujemy firmę Flypano jako godną zufania."
CPLP
Lasy Państwowe
"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Flypano. Realizacja wirtualnego spaceru bardzo profesjonalna, szybka i w bardzo korzystnej cenie."
KEBE
kebe
"Firma godna polecenia pod każdym względem. Współpraca między flypano.pl a nazwa.pl była na najwyższym poziomie. Polecamy!"
nazwapl
nazwa.pl
"Firma Flypano zrealizowała dla nas wirtualny spacer. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, a spacer został wykonany na najwyższym poziomie."
keramos-logo
keramos

Używamy plików cookie na naszej stronie, aby zobaczyć, jak z niej korzystasz. Akceptując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas takich plików cookie.