Wirtualne spacery realizacje

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma różnymi klientami, od małych firm po duże krajowe instytucje. To, co ich łączy, to uznanie potencjału i znaczenia profesjonalnie wykonanej wirtualnej wycieczki 360° jako środka skutecznej promocji i przyciągnięcia potencjalnych klientów w świecie realnym.

Spacer obejmuje panoramy z lotu ptaka oraz trasę wewnątrz jak i na zewnątrz Centrum Promocji Lasów Państwowych. Wirtualny spacer w ramach Wystawy Historycznej oraz Przyrodniczej zawiera ponad 200 interaktywnych punktów: opisy z lektorem, zdjęcia, wideo 360 stopni, tła dźwiękowe.

Interaktywny wirtualny spacer 3DVista po wystawie ceramiki artystycznej. Panoramy sferyczne zostały wykonane w rozdzielczości 500 mega pikseli. Fotografia produktowa 360 stopni pozwoliła na wyjątkową prezentację wybranych prac.

Wirtualny spacer po Sadach Dudek to przykład jak w atrakcyjny sposób można połączyć panoramy z lotu ptaka z wirtualnym spacerem po obiekcie. Wirtualny spacer został równocześnie opublikowany na Google Street 

Modernizacja wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer po halach montażowych producenta elektroniki InterPhone Service Grupa Cyfrowy Polsat. Modernizacja obejmowała m.in. retusz ponad 120 panoram, nowy system nawigacji 3D oraz publikację na Google Street View. 

Prezentacja nieruchomości - rezydencji o powierzchni 1000 m². Interaktywny model 3D budynku pozwala na wizualizację układu pomieszczeń.