Wirtualny spacer
3DVista

Dedykowany spacer 3DVista daje niemal nieograniczone możliwości
interaktywnej prezentacji wirtualnej rzeczywistości w najwyższych rozdzielczościach.

Wirtualny spacer bez ograniczeń

Interaktywność bez limitów

Wirtualny spacer 3DVista daje niespotykane dotąd opcje wzbogacania doznań towarzyszących podczas wirtualnej wycieczki. Do wirtualnego spaceru możemy dodać dowolne treści multimedialne oraz efekty specjalne. Dedykowany wirtualny spacer 3DVista pozwala na personalizację i dostosowanie efektów specjalnych.

Najwyższa jakość obrazu

Panoramy 360° to sedno naszej działalności, tworzymy je z dbałością i wiedzą wykorzystując sprzęt fotograficzny najwyższej klasy. Standardowe rozdzielczości naszych panoram to 24K (24000x12000) oraz 32K (32000x 16000) pikseli. Oferujemy również wyższe rozdzielczości.

Niepowtarzalny design

Dedykowany wirtualny spacer 3DVista pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnej wycieczki do indywidualnych potrzeb. Interfejs użytkownika projektujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi marki Twojej organizacji. Własne logo, kolorystyka, czcionki, dedykowany interfejs.

Brak opłat rocznych

Wirtualny spacer 3DVista to całkowita niezależność i swoboda przy tworzeniu projektu. Wszystkie pliki źródłowe projektu oraz panoramy 360° przekazujemy klientowi. Wirtualny spacer publikujemy na dowolnym serwerze www bez żadnych opłat abonamentowych.

Dowolne integracje

Wirtualny spacer 3DVista pozwala na praktycznie dowolne integracje z zewnętrznymi usługami jak np.: sklepy internetowe, systemy rezerwacji dla hoteli i restauracji, interaktywne przeglądarki modeli 3D, zaawansowane statystyki oglądalności.

Funkcja e-learning

Jedną z ciekawszych funkcjonalności wirtualnych spacerów 3DVista jest e-learning. Moduł 3DVista E-Learning pozwala na zaprogramowanie wewnątrz wirtualnego spaceru quizów, testów oraz innych zadań, które pozwalają na różnego typu symulacje.

Wirtualne spacery 3DVista obsługują teraz także modele 3D!

Wykorzystanie modeli 3D w wirtualnym spacerze jest często określane jako technologia „digital twin”. Poprzez włączenie szczegółowych, dokładnych modeli 3D rzeczywistych obiektów i środowisk do wirtualnych spacerów, użytkownicy są w stanie doświadczyć poziomu realizmu i interaktywności, który wcześniej był niemożliwy. Daje to szerokie korzyści w wielu branżach, od architektury i nieruchomości po produkcję i edukację. 

Jedną z kluczowych zalet wykorzystania modeli 3D w wirtualnych spacerach jest możliwość zaprezentowania nieruchomości, produktów lub innych dowolnych przedmiotów czy też przestrzeni w znacznie bardziej realistyczny i atrakcyjny sposób. Na przykład architekci mogą tworzyć wirtualne spacery po swoich projektach, które pozwalają klientom odkrywać i doświadczać wirtualnej przestrzeni tak, jakby były to już istniejące budowle. Mogą też tworzyć alternatywne warianty, aby użytkownik mógł je dostosować do swoich potrzeb. Agenci nieruchomości mogą tworzyć wirtualne spacery, które dają potencjalnym nabywcom dokładną prezentację funkcji i wykończenia domu, zanim jeszcze postawią w nim swoją stopę. Producenci mogą tworzyć wirtualne spacery, które pozwolą klientom poznać ich produkty i zobaczyć wszystkie szczegóły, takie jak materiały i elementy wewnętrzne, przed dokonaniem zakupu. 

Kolejną zaletą modeli 3D w wirtualnych spacerach jest możliwość tworzenia interaktywnych i wciągających doświadczeń, które angażują użytkowników na głębszym poziomie. Na przykład, nauczyciele mogą tworzyć  wycieczki po wirtualnych przestrzeniach, które pozwalają uczniom badać, uczyć się i wchodzić w interakcje ze środowiskiem w sposób, z którym tradycyjne podręczniki lub wykłady nie mogą się równać. Naukowcy mogą tworzyć wirtualne spacery po stanowiskach archeologicznych, które pozwalają im badać i analizować dane w bardziej intuicyjny i efektywny sposób. 

Pozyskiwanie modeli 3D do wirtualnych spacerów staje się łatwiejsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Format GLB, będący skrótem od GL Transmission Format, to format plików dla modeli 3D, który opiera się na standardzie glTF i jest obsługiwany przez szeroką gamę oprogramowania do modelowania i animacji 3D. Wraz z rosnącą popularnością skanowania 3D, fotogrametrii i narzędzi CAD (computer-aided design), możliwe jest obecnie tworzenie z łatwością szczegółowych, dokładnych modeli 3D obiektów i środowisk mających swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Ta nowa, niesamowita funkcja ma potencjał, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki używamy wirtualnych spacerów w różnych branżach. Niezależnie od tego czy jesteś architektem, agentem nieruchomości, edukatorem, agencją reklamową, artystą multimedialnym, menadżerem przemysłu, naukowcem, etc., zdolność do płynnego włączania modeli 3D do swoich wirtualnych doświadczeń pomoże Ci zaprezentować swoją pracę, przekazać swoje pomysły i zaangażować odbiorców na nowe i ekscytujące sposoby. 

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem pełnych możliwości tej funkcji, skontaktuj się z nami 
chętnie pomożemy Ci w stworzeniu idealnej wirtualnej wycieczki dla Ciebie.

Wirtualny spacer Goraj - Zamek

Spacer obejmuje panoramy z lotu ptaka oraz trasę wewnątrz jak i na zewnątrz Centrum. Wirtualny spacer w ramach Wystawy Historycznej oraz Przyrodniczej zawiera ponad 200 interaktywnych punktów: opisy z lektorem, zdjęcia, wideo 360 stopni, tła dźwiękowe.
Realizacje

Wirtualne Biennale Ceramiki

nteraktywny wirtualny spacer 3DVista po wystawie ceramiki artystycznej. Panoramy sferyczne zostały wykonane w rozdzielczości 32K - 500 mega pikseli. Fotografia produktowa 360 stopni pozwoliła na wyjątkową prezentację wybranych prac.
Realizacje

Wirtualny Showroom KEBE

Wirtualny Showroom prezentujący najnowszą ofertę mebli duńskiej firmy KEBE. Wirtualna ekspozycja pozwala na interaktywne, zdalne przeglądanie oferty.
Realizacje

Wirtualny salon Tuningu

Dedykowany wirtualny spacer 3DVista po salonie tuningu TOPTUN. Spacer zawiera interaktywne wideo, znaczniki produktów oraz dodatkowe panoramy 360 stopni wnętrz namiotów. Wysoka rozdzielczość panoram 25000x12500 pikseli pozwala na wyjątkową prezentację detali produktów.
Realizacje

Interaktywne wideo 360 stopni

Wirtualny spacer wideo 360 wraz z dynamicznie zmieniającymi się znacznikami oraz interaktywnymi hotspotami.
Demo

Wirtualny spacer z "ożywającym" przewodnikiem

Wirtualny przewodnik po kliknięciu ikonki rozpoczyna prezentację oferty
Demo

3DVista Live Guided Tours

Umówmy się na wirtualny spacer!

Wideo konferencja wewnątrz wirtualnego spaceru. 

Zaproś uczestników

Zaproś swoich przyszłych klientów i wyślij im link z hasłem. Możesz zorganizować wirtualną prezentację równocześnie dla kilku osób znajdujących w różnych lokalizacjach.

Wideo konferencja

Wideo konferencja wewnątrz wirtualnego spaceru pozwala na wspólne zwiedzanie wirtualnej przestrzeni. Nawiązanie połączenia jest tak samo łatwe jak w innych popularnych komunikatorach.

Bądź przewodnikiem

Pomóż swoim klientom w eksploracji wirtualnego spaceru. Zaprezentuj im swoją ofertę oprowadzając ich po wirtualnej przestrzeni. Możesz im nawet umożliwić samodzielne zwiedzanie.

Nieruchomości

Eliminuj zbędne wizyty. Wspólny wirtualny spacer wyeliminuje niepotrzebne wizyty klientów, którzy na podstawie zwykłych zdjęć inaczej wyobrażali sobie rozkład nieruchomości.

3DVista E-Learning

Wirtualny spacer jako narzędzie do e-learningu

Film demo prezentujący możliwości funkcji e-learningu w systemie 3DVista 

Szkolenia dla pracowników

Innowacyjna metoda szkoleniowa jaką jest funkcja e-learningu w ramach wirtualnego spaceru 3DVista daje nowe możliwości interakcji zwiększając tym samym zainteresowanie i zaangażowanie szkolących się pracowników.

Quizy i gry

Wirtualny spacer 3DVista pozwala na tworzenie gier i quizów wewnątrz wirtualnego spaceru. Na przykład przejście do kolejnego pomieszczenia może być uzależniane od poprawnej odpowiedzi.

Symulacje stanowiskowe

Symulacja zdarzeń czy też konkretnych procedur w trakcie wykonywania złożonych zadań pozwala na bezpieczny trening w ramach wirtualnego spaceru. Wirtualny e-learning minimalizuje koszty takich szkoleń.

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP w ramach wirtualnego spaceru 3DVista, który odzwierciedla rzeczywiste otoczenie stanowiska pracy czy też konkretną sytuację pozwala na znacznie efektywniejsze przyswajanie informacji.

Używamy plików cookie na naszej stronie, aby zobaczyć, jak z niej korzystasz. Akceptując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas takich plików cookie.