Wirtualny spacer
Google dla firm

Zaprezentuj swoją firmę wzbogacając jej obecność w Internecie o wirtualny spacer Google Street View.
Wirtualne spacery Google są świetnym dodatkiem do Twojej wizytówki Google Moja Firma.

Rekomendowany Fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google

Wirtualny spacer Google to forma profesjonalnego ukazania firmy lub lokalu, umożliwiająca zwiedzanie go praktycznie bez wychodzenia z domu. Takie internetowe spacery wirtualne są coraz popularniejsze, stąd zdecydowanie warto je wypróbować!

Spacery Google kojarzą się nam wyłącznie ze zwiedzaniem ulic. Rzeczywiście, Google Street View odmienił rzeczywistość i umożliwił wirtualne odwiedzenia praktycznie każdego zakątka na świecie. Jednak ta innowacyjna metoda może odnieść się do lokali, firm, muzeów czy innych, wartych odwiedzenia miejsc. Skontaktuj się z nami – rekomendowany fotograf Google odwiedzi również Twoje progi!

Firmy, które posiadają wirtualny spacer Google Street View zyskują dodatkową formę prezentacji w formie panoram i zdjęć, które są wyświetlane bezpośrednio w wynikach wyszukiwania na mapach Google.

Google Maps to aktualnie największa mapa wirtualna, która umożliwia turystyczne i informacyjne zwiedzanie ciekawych miejsc. Znalezienie się na mapach Google jest ogromną reklamą dla każdego miejsca i sprawia, że łatwiej przyciągnąć jej klientów i turystów.

Aby zaprezentować potencjalnym klientom swoją firmę w atrakcyjny sposób i pozyskać ich zaufanie zanim Cię odwiedzą, zatrudnij rekomendowanego fotografa, który pomoże Ci stworzyć wirtualny spacer Street View. Wszystko przeprowadzone jest za pomocą specjalistycznego sprzętu, którym dysponuje fotograf Google.

Jakie są zalety wirtualnych spacerów Google Street View?

Google Street View ma wiele zalet i pozwala na nowoczesną prezentację oferty punktom usługowym czy placówkom turystycznym. Zachęca odwiedzających do rzeczywistego przyjazdu do danego miejsca, pozwala zapoznać się z pakietem usług czy towarem dostępnym w sklepie, a także jest wskazówką w jaki sposób zaplanować zwiedzanie danego miasta, by nie ominąć Twojej firmy.

Wirtualny spacer Google
Muzea
Wirtualny spacer po restauracji
Gastronomia
Wirtualny spacer Google po hotelu
Turystyka

Jak widać, wszechstronność wirtualnych spacerów Google Street View jest ogromna. Jeżeli jesteś zainteresowany własną, wirtualną wizytówką w tym najpopularniejszym systemie wirtualnym na świecie – zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy wskażą zalety oprogramowania, wskażą wszystkie procesy i kroki jakie podejmiemy w trakcie tworzenia wirtualnego spaceru, a także odpowiemy na pytania, sugestie i ewentualne propozycje. Google Street View jest od teraz otwarty również na Ciebie! Przyjmij fotografa Google i ciesz się nowoczesną prezentacją Twojej firmy lub innego miejsca wartego odwiedzenia w rzeczywistości!

Wizytówka Google Moja Firma

Niedawne badanie ujawniło, że ponad 80 procent osób przed dokonaniem zakupu szuka informacji w Internecie. Wirtualne wycieczki Google gwarantują, że Twój lokalny wpis będzie się wyróżniał. Nie można zaprzeczyć, że istnieje duża konkurencja, jeśli chodzi o znajdowanie się na szczycie wyników wyszukiwania Google. Wizytówka Google Moja Firma wraz z wirtualnym spacerem poprawią Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania.

Google Street View

Wirtualny spacer Google po salonie meblowym o powierzchni 5000 m²