Wirtualny spacer 3D Matterport czy dedykowany spacer wirtualny 3DVista? Co wybrać?

Każdy system czy też oprogramowanie do tworzenia wirtualnych spacerów ma swoje niezaprzeczalne wady i zalety. Wybór technologii uzależniony jest od tego na jakich funkcjach czy też efektach nam zależy oraz od celu jakiemu ma służyć wirtualny spacer.


Poniżej znajduje się zestawienie możliwości, na które pozwalają znajdujące się w naszej ofercie wirtualne spacery 3D Matterport oraz 3DVista.Porównanie funkcjonalności Matterport vs 3DVista

Jaki rodzaj wirtualnego spaceru wybrać?


Na podstawie powyższego zestawienia należy zadać koleje pytania:

1. Czy zależy mi na modelu 3D i animowanych przejściach? Czy efekt Matterport 3D to najlepsza forma prezentacji przestrzeni mojej firmy? 2. Czy efekty specjalne i dodatkowe treści multimedialne są ważne aby maksymalnie zaangażować klienta? 3. Jaka rozdzielczość panoram jest wystarczająca? 4. Czy wirtualny spacer ma być całkowicie spersonalizowany i dostosowany do księgi identyfikacji wizualnej mojej firmy? 5. Czy będę wnosić opłaty roczne za utrzymanie wirtualnego spaceru?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest niewystarczająca aby podjąć decyzję odnośnie wyboru wirtualnego spaceru zachęcamy do kontaktu. Wszystkie omówione tutaj przez nas technologie znajdują się w naszej ofercie wirtualnych spacerów. Dzięki temu, że wykorzystujemy do tworzenia wirtualnych spacerów wszystkie wiodące technologie nasze doradztwo w zakresie wyboru rodzaju wirtualnego spaceru jest całkowicie obiektywne i poparte dużym doświadczeniem.

Dedykowany wirtualny spacer 3DVista to gwarancja, że Twój projekt będzie niepowtarzalny.